Школа для беременных

Все что необходимо знать о беременности и родах

Історія № 1 Як ми подолали дерматит

Нашому сину було близько двох місяців, коли ми перший раз звернули увагу на червону висипку на обличчі (скроні). На цей час ми підгодовували дитя сумішшю Nutrilon Comfort 30-60 мл. 1 раз на день. З часом ми збільшували долю суміші, як наслідок — пляма на обличчі росла. За діагнозом лікаря це був атопічний дерматит — алергія на коровяче молоко. Поради лікаря алерголога: виключити всі алергенні продукти з раціону харчування матері, перейти на гіпоалергенну суміш. В районі 4-5 місяців ми перейшли на гіпоалергенну суміш Nutrilon, яка на той час складала ~1/3 всього харчування. Позитивного результату ми не досягли ні з сумішами Nutrilon, ні з іншими сумішами. Пляма продовжувала збільшуватись. Креми Локоїд, Деситин та Бепантен (нам прописала лікар) давали тимчасовий ефект. В 4 місяці ми звернулися за порадою до пані Зореслави Городенчук. Її думка: цілком виключити підгодовування сумішами.

1

Для того, щоб дитина змогла легше відмовитись від суміші, пані Зореслава порадила використати систему «плашечка+трубочка». Суть системи: під час годування грудьми дитині до рота підсовують тоненьку трубочку, інший кінець якої з»єднаний з плашечкою з сумішшю. Таким чином, дитина краще наїдається «грудьми» і не потребує підгодовування. В нашому випадку цю систему ми використовували недовго, оскільки дитя змогло легко відмовитись від сумішей, а часте прикладання до грудей сприяло лактації. Вже за тиждень часу годування лише грудьми ми побачити позитивні зміни на обличчі дитятка, а за місяць ми забули про дерматит. Правда, за шостий місяць (коли ми відмінили суміш) дитина зовсім не поправилася, хоч і не схудла, але після пів року ми почали вводити пригодовування і вага дитини знову стала збільшуватися.

На даний момент легке почервоніння може з»явитись лише при вживанні мамою молокопродуктів. З найкращими побажаннями, Шумин Наталя