Школа для беременных

Все что необходимо знать о беременности и родах

10 добрих вчинків для підтримки годування грудьми!

Заохочуємо всіх особисто підтримати грудне годування. Це можна зробити у простий спосіб, ось 10 добрих вчинків, які може зробити кожен!

1) Скажіть кілька слів підтримки жінці, яка годує грудьми в громадських місцях.

Не так просто побороти свою сором’язливість і сказати слова на кшталт «мені дуже приємно бачити, що Ви тут годуєте», або «дякую, що не соромитеся годувати тут».Чи навіть такі слова: «думаю, Ви чудова мама, якщо годуєте тут». Або інші підбадьорюючі слова!

2) Подякуйте тому, хто завжди підтримував Вас коли Ви годували. Це може бути Ваш чоловік, друг, мама чи нянька Вашої дитини, або консультант з лактації. А може Ваша дитина?

3) Переконайтеся, що Ваш педіатр використовує поради ВООЗ, а також нові таблиці ваги та росту ВООЗ для дітей, які перебувають на грудному годуванні.

4) Допоможіть хоч одній жінці у якої є труднощі з годуванням грудьми. Ви можете самі допомогти вирішити ці проблеми, або можете звернутися разом до консультанта. Також надайте контакти консультантів, корисні посилання, номери телефонів та електронну пошту.

5) Зробіть благодійний внесок для будь-якої організації, яка замається пропагуванням грудного годування.
1
6) Роздрукуйте новий Міжнародний символ грудного годування і розмістіть його в одному громадських місць. Символ можна отримати тут http://www.mothering.com/sections/action_alerts/iconcontest/icon-downloads.html .

7) Поговоріть хоча б з однією вагітною жінкою чи жінкою, яка ще не має дітей, про переваги грудного годування. Це легко зробити тим хто має відношення до курсів для вагітних, або для тих хто спілкується з вагітними на Інтернет-форумах.

8) Вивчіть законодавчу базу про грудне вигодовування.

9) Допоможіть у розповсюдженні інформації про годування у публічних місцях.

10) Якщо Ви годували грудьми, візьміть хоч 1 % від суми, яку Ви зекономили на купівлі сумішей, і купіть щось для себе.